Čaje mohou být i funkční


Podzimní sychravo dokáže zhoršit nejen náladu, ale i zdravotní stav. Během podzimu začínají časté virózy, které jsou velmi nepříjemné, a často je nutné s nimi zůstat i pár dní doma. Zároveň podzim není příliš pozitivní na lidskou psychiku. Ráno je tma, odpoledne je brzy tma, a to dobré náladě rozhodně nepřidá. A i to má na zdraví vliv, protože psychická stránka a fyzice zdraví jsou spolu úzce spjaty. Pokud chcete být v pohodě, buďte v pohodě i psychicky.

zrnka fenyklu

Během podzimu se setkáváme nejenom s virózami, kdy kašleme a máme teploty, ale i s virózami, které se usadí v trávicím traktu. Střevní viróza také není žádná legrace, a to jak pro děti, tak pro dospělé. Bolesti břicha může zmínit celá řada volně prodejných potravinových doplňků, z nichž je možné vyzdvihnout například fenyklový čaj darka-shop.cz. Ten je vhodný pro děti i dospělé. Často se používá k mírnění bolestivých kolik u novorozenců a kojenců, pro které se musí použít nižší koncentrace a nebo speciálně vyrobený čaj pro miminka.

Tento čaj je určený k léčbě žaludečních potíží. Jestli máte náhlé žaludeční potíže, zkuste právě fenykl. Nejspíše vám opravdu pomůže. Dlouhodobě by se ale neměly užívat žádné bylinky, takže určitě se poraďte s lékárníkem či lékařem. Kromě fenyklového čaje u nás koupíte i mnoho dalších druhů čajů a kávy. Můžete ochutnat čaje z celého osvěta, protože se specializujeme na prodej nejlepších čajů, které v supermarketu neseženete.

konvička čaj

Proč nakupovat u nás?
Záleží nám na tom, abychom našim zákazníkům poskytli kvalitní produkty za dostupné ceny. Nabízíme nejenom kávu, a to dokonce i tu cibetkovou, ale i koření a čaje v nejlepší kvalitě. Můžete ochutnat čisté čaje, a nebo čaje s příměsemi ovoce. V naší nabídce najdete i bylinkové směsi, které jsou vhodné k léčbě akutních potíží a nebo preventivní péči o imunitu i jednotlivé orgány.