Kamarádka na kolo


Mobilní telefon je opravdu perfektní vÄ›c. Myslím si, že kdyby nebyl mobilní telefon, tak by dokonce bylo i málo sezdaných párů. Myslíte si, že jsem blázen, že si to dÄ›lám jenom takhle pro sebe? Takové jednoduché průzkumy, že kdyby nebyl mobilní telefon, že by bylo málo svateb a nebo málo párů? Věřte nebo ne, ale možná to tak z půlky to je pravda, protože vlastnÄ› lidé se seznamují hlavnÄ› online. Jsou to takové online seznamky, také to může být například online seznamka na partnera pro život a nebo také seznamka pro přátele. Ano, slyšíte dobÅ™e, dokonce jsou už i různé mobilní aplikace a nebo také aplikace na poÄítaÄi, kde vy si dáte různé preference.

Mobil mám také na vyhledávání informací.

Že tÅ™eba buÄto hledáte lásku svého života a nebo jenom kamaráda nebo kamarádku na různé spoleÄenské aktivity. Já jsem právÄ› vždycky chtÄ›la nÄ›koho, kdo y jezdil se mnou na kole. Bohužel ale v okolí nikdo není, takže jsem o tom dostala nápad, že si dám takový seznamovací inzerát. Ne na partnera nebo na lásku na celý život, ale jenom na toho, kdo právÄ› bude se mnou sdílet vášeň pro elektrokolo a že budeme tÅ™eba dvakrát týdnÄ› jezdit nÄ›kam na delší túry. A ozvala se mi jedna kamarádka.

Na mobilu používám seznamku.

Já jsem ji vlastnÄ› už od pohledu znala. Byla právÄ› z naÅ¡eho mÄ›sta, ale jenom jsme se tak potkávaly, ale nikdy jsme se ani nezdravily a tak podobnÄ›. Takže jsem ráda, že díky mobilnímu telefonu, skvÄ›lé mobilní aplikace jsem právÄ› naÅ¡la nÄ›koho do nepohody. Jezdíme spolu dvakrát, nÄ›kdy i tÅ™ikrát týdnÄ› na kole a musím uznat, že je to opravdu veliká zábava. Už si nedokáži pÅ™edstavit, kdybych kamarádku nemÄ›la a kdybych taky nemÄ›la elektrokolo. NÄ›kdy je opravdu perfektní, když můžete vypnout a dÄ›lat nÄ›co, co nedÄ›láte opravdu každý den. A právÄ› jízda na kole není pro mÄ› každý den, protože na to nemám zase dennÄ› Äas, ale jsem ráda, že Äasto si můžu na kole vyjet.