Lepší ceny za všechno oblečení


Kde nakupujete nejčastěji?
V okolních státech se často setkáte s tím, že v nákupních střediscích najdete outletové obchody. To znamená že zde nakoupíte jakékoliv výrobky za skvělé ceny oproti těm běžným. Koupit zde můžete nejenom potraviny, ale také domácí potřeby, kosmetiku a samozřejmě i oblečení. U nás takové obchody nejsou, a tak lidé jezdí na nákupy do zahraničí. I u nás ale můžete nakupovat oblečení, boty a doplňky za daleko lepší ceny. Využít můžete třeba e-shopy, kde bývají ceny nižší oproti kamenným prodejnám.

sleva oblečení

Jak je to možné?
Někteří lidé si kladou otázku jak je možné, že e-shopy prodávají zboží levněji. Je nutné si uvědomit že e-shopy nemusí platit tolik zaměstnanců a hlavně prostory v obchodních střediscích. Nájmy jsou vysoké a náklady za jednu prodejnu také, proto e-shopy mohou nabízet zboží za nižší ceny. Spousta lidí se kvůli tomu naučila nakupovat online. Když se naučíte nakupovat na About you, budete mít zboží za nižší cenu než jinde. Na About you totiž můžete sehnat slevový kupon, který vám umožní sehnat zboží levněji. Kupony vychází pravidelně a tak je můžete využívat opakovaně.

oblečení obchod

Máte dost sledujících?
Jestli nakupujete na About you a jste aktivní na sociálních sítích, můžete získat slevu pro svoje sledující a začít tak spolupracovat s obchodem, pokud si vás vybere k propagaci. Potom pochází v úvahu about you influencer sleva jen pro vás a vaše sledující. Podrobnosti spolupráce si dohodnete individuálně, pokud vás e-shop osloví. A pokud ne, můžete slevu najít třeba u některého svého oblíbeného účtu. Nakoupíte tak se slevou, kterou jinde nedostanete. Objednejte si třeba boty na zimu od svého oblíbeného výrobce, a připravte se na letošní sezonu.

Proč si vybrat About you?
Protože je to moderní e-shop, který kromě širokého sortimentu nabízí i skvělé ceny a módu pro celou rodinu.