Pomoc při nehodě

Jistě se vám už někdy stalo, že jste měli nějakou nehodu doma, která byla opravdu taková, že jste museli volat nějaké opraváře. Mě se stalo asi před rokem, když jsem umývala nádobí. Když v tom najednou jsem pocítila, že mám pod nohama mokro. A vůbec jsem nechápala, kde se ta voda vzala. Až po chvilce jsem zjistila, že voda teče z dřezu. Nerozuměla jsem tomu, protože dřez byl nový a nevěděla jsem, kde by mohla být závada. Zkoušela jsem volat příteli, ale ten mi telefon nebral. Byla jsem v šoku, že mě ze začátku ani nenapadlo, že bych měla volat vodaře z Ostravy.

Potopy jsou devastující.

Protože jsem z Ostravy, takže je logické, že bych volala vodaře z Ostravy. Nicméně jsem rychle popadla všechny utěrky a taky ručníky a začala jsem to dávat na tu kaluži vody. Byla jsem opravdu zoufalá. Ale nakonec jsem měla štěstí, že zrovna mezitím přišel přítel. A ze začátku se divil, co to dělám. Až potom mu došlo, že máme rozbitý dřez a že teče voda. A půjde to vůbec zastavit? Někde se stala chyba. Tak přítel samozřejmě nelenil a zavolal rychle pohotově vodaře z Ostravy. Byla jsem ráda, že přišli rychle.

Vsaďte na nový kvalitní dřez.

A když se nás ptali, jak se to stalo, tak jsem ani skoro nebyla schopná vypovědět, protože jsme měli novou podlahu, která se začala vzdouvat. Měla jsem strach, že přítel se bude hodně zlobit. Nejvíce mě mrzelo, že jsem chtěla doma uklidit, ale místo toho, aby bylo doma uklizené, tak byl ještě větší bordel než předtím. A byla jsem nešikovná, opravdu hodně mě to mrzelo a příteli jsem se dlouho omlouvala. Naštěstí řekl, že je to v pořádku, že za to nemohu a že jsem to neudělala schválně. To měl tedy pravdu. A nakonec musím poděkovat vodařům z Ostravy, že se jim tohle všechno podařilo na jedničku opravit. Závada byla v nějakém závitu, který špatně těsnil. Vodaři z Ostravy si s tím poradili a já jsem ráda, že už tuto na nehodu mám za sebou.

5/5 - (2 votes)