Proč je výhodné poslouchat vlastní hudební playlisty


Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, proč raději poslouchat hudbu, kterou si „namixujete“ sami, než být závislí na rozhlasových vlnách? Jaké výhody má vlastně stažení hudby z Internetu?

Vlastní repertoár – také se vám často stává, že při poslechu rádia, byť jej považujete za nejlepší, někdy sehrají takový sled skladeb, že se to „nedá poslouchat“? Máte pocit, že byl moderátor opilý, když vybíral hudbu? Pak není nic jednoduššího, než si vytvořit vlastní playlisty, a tam nasázet jen samé hity, které považujete za nejzajímavější, třeba písničky z osmdesátých či devadesátých let.

kanál YouTube

Žádná reklama – otravné reklamy, to je anabáze, která se táhne již od devadesátých let napříč snad všemi komerčními rozhlasovými stanicemi. Některé reklamy mohou být zajímavé, ale bývá jich obvykle spíše jen zlomek, zatímco převahu tvoří někdy až silně otravné nápady. U poslechu vlastnoručně namíchané hudby žádná reklama nebude, leda, že byste si tam nějakou záměrně vložili, anebo snad dokonce vytvořili.

Nepříjemní moderátoři – některý moderátor v rádiu nám „sedne“, jiného nemusíme ani „cítit“. Tak to tu už v životě chodí, ovšem máme-li zrovna poslouchat někoho, kdo nám nesedí, celé dvě hodiny, nebo dokonce celé dopoledne, tak to je až příliš.

poslech hudby

Zprávy, na které nejste zvědaví – také vám někdy připadá, že jsou současné zprávy z domova i ze světa spíše jednou velkou černou kronikou? Pamatujte na to, že negativně laděné zprávy o podvodech, krádežích, vraždách, znásilnění, úplatcích, manipulacích, zneužívání a dalších negativních jevech berou energii a ztrpčují život. Máte tohle zapotřebí? Omezit poslech takovýchto událostí znamená být více sám sebou a vést lepší život. Zaměřte se raději na něco, co vám i lidem kolem vás pomůže zlepšit život, a k tomu vám dopomohou i stažené hudební soubory pomocí YouTube downloaderu mp3 download.