Sbalte se


Je dopravy lepší vyhořet?
S nadsázkou se říká, že oproti stěhování je to lepší, ale kdo vyhořel moc dobře ví, že to tak rozhodně není. Stěhování není levná ani rychlá záležitost, a zpravidla se na něj lidé připravují týdny dopředu. Ne vždycky je ale možné si stěhování naplánovat, protože někdy jsou naše vodní cesty nevyzpytatelné, a tak musíme řešit situace, kdy musíme bydlení změnit doslova ze dne na den. Výpověď z nájmu uplynutím nájemní smlouvy je častým případem. Pokud předem víte že vám nájemce smlouvu neprodlouží, máte lhůtu na hledání nové střechy nad hlavou.

papírová krabice

Najít byt je těžké
Vzhledem k dlouhodobě nepříznivé situaci na trhu s nemovitostmi je stále těžší najít vhodný nájem. Většina bytů je drahých a najít cenově dostupný a přesto alespoň trochu hezký byt, kde nebudou vadit děti ani zvířata, je tak trochu nadlidský úkol.

Stěhování není jen o tom že si sbalíte věci do tašky a vybalíte si je na nové adrese. Spousta lidí má hodně věcí i nábytku a musí přestěhovat nejen sebe, ale i celou svou rodinu. Pokud se stěhujete daleko, je potřeba změnit zaměstnání, dětem najít nové školy, musíte oběhat úřady a změnit si trvalé bydliště v dokladech, zkrátka je toho hodně. K tomu je potřeba zajistit si často i nákladní auto, kterým převezete veškerý nábytek i velký počet vašich osobních věcí.

stěhování krabice

Kdo pomůže?
Pokud hledáte pomoc, levné stěhování v Praze může být řešením. Nabízíme rychlé a kvalitní stěhování za dostupné ceny. Pokud vás zajímá kolik by stálo stěhování ve vašem případě, ozvěte se nám a my vám pošleme nezávaznou cenou nabídku. Stěhujeme nejen domácnosti, ale i firmy a velké věci, které je potřeba stěhovat za pomoci speciální techniky. Samozřejmostí je poskytnutí obalových materiálů.
Se stěhováním se nemusíte trápit celé týdny, stačí vědět na koho se můžete obrátit a bude to hned.