Špičkový catering na vodácké svatbě


Součástí svatebního dne je vždy něco na zub, jen si představte, kdybyste své svatební hosty odbývali donesenou PET lahví s kojeneckou vodou se slovy, že jste si zrovna v rámci recese naplánovali na tento den foglarovského Bobříka hladu. Známý tramp a ochránce přírody a lidských práv Jaroslav Foglar by vás ovšem mohl inspirovat k svatbě, uspořádané v místech, která tolik miloval, a kam se sjíždí rok co rok vodáci z celé republiky i ze zahraničí – k řece Sázavě.

řeka Sázava

Vodácké svatby nejsou ničím neobvyklým, manželství uzavírají například členové vodáckých oddílů, a že je v naší zemi tento sport velmi oblíbený, prokazují nejen turistické výpravy v otevřených kánoích, ale i splouvání obtížných terénů včetně tréninku na olympijské hry, kde naši reprezentanti bývají téměř pravidelně na medailových pozicích.

svatební hostina

Stvořidla

Jednou z nejkrásnějších přírodních scenérií v naší zemi jsou peřeje Stvořidla. A právě zde, v některém z kempů nebo místních ubytovacích zařízení hotelového typu lze slavit svůj svatební den s vašimi přáteli. Necháte si zajistit kompletní chod svatebního menu od cateringové firmy a Catering z Prahy vám sem doveze to, co si budete přát dle vlastního výběru. Nezáleží ani na rozsahu občerstvení, ani na místě, kde chcete svatbu pořádat, svatební hostina je možná jak v interiéru, tak i pod širým nebem, pouze s ohledem na vývoj počasí a roční dobu.

Sestavte si předběžný seznam hostů, abyste měli jasno, i co se týče počtu osob u svatebního stolu, a také těch, co oslavu společně s vámi protáhnou až do pozdních nočních hodin. Cateringové služby mohou zahrnovat kompletní servis, co se týče pohoštění pro libovolně dohodnutý počet dnů i hostů, a máte-li zájem, je možné zajistit i zábavný program. Vše záleží na vzájemné dohodě a vašich přáních, jak prožít svůj nejkrásnější den v životě.