V jakém stavu máte zuby?

Bez zubů se nám značně snižuje kvalita života. Díky zubům můžeme morálně jíst. Pokud je nemáme v pořádku, může se u nás objevit například citlivost na chlad či teplo, zubní kazy, paradentóza a spousta dalších problémů, které je daleko horší řešit až po jejich vzniku. Vždycky je méně bolestivá prevence a také stojí méně peněz. Kvalitní zubní kartáčky, mezizubní nitě či kartáčky a dobrá pasta s ústní vodou vás vyjde doslova na pár korun oproti péči v zubní ordinaci. Jenže lidé většinou o zuby nepečují jak by měli a výsledkem jsou problémy, jejichž řešení je často i na několik let.

ošetření u zubaře

Zubní ordinace Praha clinicplus.cz Clinic+ má ještě volná místa, takže pokud hledáte zubaře, který ještě přijímá pacienty v okolí Prahy, tady máte zatím dveře otevřené. Je důležité potom nezanedbávat prevenci, protože jedině tak budete mít zuby skutečně zdravé. Dvakrát ročně je potřeba zajít na preventivní prohlídku a dvakrát ročně byste měli podstoupit i dentální hygienu, kde vás mechanicky zbaví nejen plaku, ale i skvrn. Právě plak je původcem mnoha zubních onemocnění.

zubař a pacient

Co vás v Clinic+ čeká?
Je to moderní klinika, která disponuje nejnovějším vybavením pro poskytování co nejlepší zubní péče. Jsou zde zubní lékaři s praxí, kteří mají vysokoškolské vzdělání, takže o vaše zuby tady bude skvěle postaráno. Provádí tu všechny možné zákroky, které by vaše zuby mohly potřebovat. Najdete tu i zubní hygienistku, která se postará o to, aby vaše zuby byly dokonale čisté. Jestli hledáte kliniku, která ještě má volné kapacity a která vám může nabídnout příznivé ceny, empatický a profesionální přístup, je Clinic+ tím pravým místem pro vás. Objednávat k ošetření i pohlídám se můžete přímo na internetu, protože na webu najdete jednoduchý objednávkový formulář. Můžete se objednat na kteroukoliv pobočku, na kterou se potřebujete dostavit.