Vaše svatba ve vašich rukách


Všude okolo sebe můžete v obchodech vidět dekorace, které přímo volají po tom aby byly na váš svatbě. Je těžké si zvolit jen to co se vám bude hodit, když je všude tak velký výběr. Většina nevěst si chce naplánovat svatbu dle sebe, ale příliš široká nabídka jim v tom moc nepomáhá. Při plánování svatby je dobré si prohlédnout na sociálních sítích fotografie z jiných svateb, protože tam najdete spoustu inspirace. A co víc, možná uvidíte, že svatbu fotil svatební fotograf a kameraman, jehož práce se vám doopravdy hodně líbí.

focení stolu

Co kdy zařídit?
Jestli jste se zasnoubili s tím že na svatbu nespěcháte a navíc chcete netradiční místo nebo datum, určitě počítáte s možností, že se vezmete třeba až za rok. Není to nic neobvyklého a má to tak mnoho párů, protože je potřeba zajistit spoustu věcí. Na mnoho z nich se čeká. Typicky jde o termíny na svatebních místech, matrikách, čekáte na zhotovení šatů, prstenů i na termín u cukrářů. Celá svatba je jedno velké čekání, ale nakonec to stojí za to.

focení svatby

V čí režii svatba bude?
Některé nevěsty nemají čas plánovat všechno samy a tak si na pomoc berou kamarádky, družičky nebo třeba svatební koordinátorku. Ty jsou oblíbené u nevěst, které chtějí něco, co samy nedokážu zařídit. Ať už si vezmete na pomoc kohokoliv, vaše svatba bude nezapomenutelná a připomínat vám ji budou vaše svatební fotky. Na tom jak vám to na nich bude slušet máte největší podíl vy jakožto někdo, kdo si fotografa vybírá. Fotografové cestují za zakázkami i přes celou republiku, takže určitě bez fotografa nebudete. Kromě focení svatby je běžné že si páry nechávají důležité okamžiky natočit na video, aby si je mohli připomínat i po letech třeba na výročích. Plánování svatby je krásná povinnost, na kterou budete jednou všichni rádi vzpomínat. A jak vybrat fotografa? Přece podle jeho fotek na sítích.