Ženská obuv se líbí i mužům


Položili jste si někdy otázku, proč ženy obouvají sandálky a pantoflíčky Botish, přitom muži nic takového nenosí? Je na ni jednoduchá odpověď – protože se ženské nohy líbí většině mužské populace. Jenže jakmile se někdo zmíní o tom, že se mu líbí nohy a chodidla, je ihned považován za fetišistu. Foot fetish je také nejrozšířenějším druhem fetišistické úchylky, to ano, ale musíte pečlivě rozlišovat ve vnitřní motivaci takového jedince. Jestliže se mu líbí nohy a záleží mu na tom, komu patří, a miluje dotyčnou ženu či dívku, pak to žádný fetišismus není. To bychom mohli označit za fetišistu každého muže, co se rád dívá na ňadra nebo zadek či vagínu. Fetišista je ten, kdo se ukájí pouze na samotném fetiši, a ženská osobnost jej vůbec nezajímá.

růžové sandálky

Toto společenské dogma je ale těžké prolomit a jak vidíte, jde skutečně o nedorozumění, které přináší mnoha lidem zbytečná traumata. Jestliže tedy obdivujete na ženách nohy a chodidla v letních pantoflíčkách, nestyďte se za to a buďte rádi, že máte co obdivovat. A co je vlastně na ženských nohách zajímavého?

dámské sandály

Proporce jednotlivých částí – když se zahledíte na obličej nějaké top modelky, a připadá vám krásný, čím to je? Zpravidla tím, že jsou jeho proporce vyvážené, http://www.kurzy.cz/podilove-fondy/prva-penzijna/vyvazene-portfolio-o-p-f/ tedy jde o vzdálenosti mezi očima, nosem a ústy, o tvar lebky, zda je ideálně oválná, a záleží i na tvaru čela a lícních kostí, na velikosti a konturách nosu a rtů atd. To samé se vztahuje na chodidla a nejvíce se nám líbí ta souměrná, vyvážená proporcionálně, kde prsty plynule ustupují, a mají elegantní vzhled, a kde je pata vůči šířce nártu vyvážená a přiměřeně úzká. Velkou roli hraje také podélná a příčná klenba, a člověk s plochou nohou je již na první pohled vnímán odpudivě – chodidla jako plácačky na mouchy opravdu nevypadají elegantně.

Barva a vůně – muže přitahuje na ženských chodidlech i růžová barva, která je barvou lásky, a vyskytuje se v podobném odstínu i na vagíně a na rtech. A mnoho mužů vzrušují i přirozené ženské tělesné pachy včetně potu na chodidlech.