Co vám dodá energii po ránu?

Ráno většina z nás hledá něco, co nás spolehlivě nakopne. Můžeme spát kolik chceme hodin, ale když nám ráno zazvoní budík, jsme rádi, že se vůbec bez usnutí dostaneme do koupelny. Je jen několik šťastlivců, kteří se ráno probudí a mají hned plno energie. Většina z nás mezi ně určitě nepatří. Čím se ale můžete po ránu pořádně nakopnout? Jestli vás čeká dlouhý pracovní den, budete potřebovat něco, co vám dodá dostatečně energie na to, abyste zvládli fungovat v klidu a pohodě celý den.

První vás určitě napadne káva. Káva má skvělé účinky díky vysokému obsahu kofeinu. Chuťově je také velmi dobrá a lze ji připravit na mnoho způsobů, proto je u velkého množství lidí tak oblíbená. Obvykle vypijí i několik šálků denně. Ať už máte rádi kávu černou, s mlékem, z kávovaru, instantní nebo jakoukoliv jinou, káva vám spolehlivě kýženou energii dodá.

káva

Další, co vám může dodat spoustu energie, je čaj. Konkrétně tedy zejména ty čaje, které obsahují kofein. Takový ovocný čaj vám sice bude určitě velmi chutnat, ale energie vám moc nedodá. S vysokým obsahem kofeinu je například čaj černý nebo zelený. Nebo můžete vyzkoušet pověstnou matchu, která nejenom že má v sobě hodně kofeinu, ale je i zdravá pro váš organismus.

čaj

Nebo chcete zkusit něco nového, něco, co vás opravdu nakopne? Kratom ve správném dávkování působí jako skvělý nakopávač, který vám dá spoustu energie. A dokonce si můžete zakoupit kratom čaj Greenherbs, Můžete si každé ráno vychutnat šálek dobrého čaje, který vám dodá tolik energie, jako dvojnásobná dávka kávy. Jen si musíte dávat pozor na dávkování a opravdu dodržovat takové, jaké je doporučeno od výrobce. Pokud to s množstvím kratomu přeženete, bude mít na vás opačný účinek, než chcete, a budete se po něm cítit spíše ospalí. Jinak ale funguje skvěle pro dodání energie, a to nejen po ránu.