Kam uložit předměty, aby se jen tak neztratily

Malé prostory a velké hromady věcí nejsou ničím, co si můžete přát. Tato kombinace vám totiž zcela jistě způsobí ztrátu přehledu nad tím, kde jste schovali nové koření nebo proč zrovna nemůžete najít oblíbenou kravatu. Tento problém se ale zdaleka nemusí týkat jen skříně a kuchyně, setkat se s ním můžete prakticky v celém bytě. A jak si můžete s touto trablí jednou provždy poradit? Asi vám došlo, že možná budete muset změnit celý systém toho, jaká organizace ve vašem bytě panuje. Pokud totiž máte všechno naházené na jedné hromadě, u níž doufáte, že se ještě aspoň chvíli nezhroutí, rozhodně se nemůžete divit tomu, že ve svých věcech nemáte přehled.

Bedna s knihami

Bohužel, pro každého není organizovaný nepořádek to pravé ořechové. Proto můžete vsadit v kuchyni na různé dózy, které se vám budou hodit k uložení potravin. Umístit do nich můžete dle jejich velikosti koření, ale i těstoviny nebo různé druhy mouky. V kuchyni se vám stejně tak mohou hodit různé nádoby na tekutiny, jež se v lednici budou krásně vyjímat. A nakonec, vaši kuchyň tyto doplňky také hezky vyzdobí a mají šanci zlepšit i její design. U dětí v pokoji se vám zase budou hodit různé plastové bedny, stohovatelné boxy nebo dřevěné bedýnky, do kterých si budou moci uložit všechny své poklady a hračky.

Bedna se švestkami

Malé princezny by také mohly ocenit různé šperkovnice, díky kterým už se vám snad nikdy nestane, že omylem rozšlápnete jejich oblíbený prstýnek. Ve sklepě či na půdě sáhněte po přepravkách na zeleninu či ovoce, nepoužívané knižní počiny můžete umístit také do kartonových krabic, samozřejmě v závislosti na vlhkosti a ostatních podmínkách. Vybrat tu správnou nádobu nemusí být vždycky tvrdým oříškem. Stačí jen do tohoto úkolu investovat trochu času a uvidíte, že díky tomuto kroku třeba konečně získáte ve vlastní domácnosti vytoužený přehled.