Nabízíme spoustu druhů a barev vzorníků našich látek na šaty LaSilueta!

Začíná jaro a s ním i krásné počasí, svítí sluníčko, začíná být teplo a vy se přebíráte ve svém šatníku a přemýšlíte co začít nosit za oblečení? Do všech šatů jste už vyrostli, nebo se vám už přestaly líbit? Chcete si koupit nové šaty anebo si chcete vybrat samy z jakého materiálu si je necháte ušít? Máme pro vás skvělou nabídku! Z našich vzorníků látek na šaty LaSilueta vám ušijeme šaty, jaké se vám budou líbit! Nabízíme látku-borůvkovou, hořčičnou, optic bílou, Navy, černou, rubínovou a další. Kromě vzorníků na šaty nabízíme také k prodeji sukně, svetry, různá trička, halenky a košile, bundy a kabáty v barvě černé, bílé.

červené šaty

Nyní máme také velké slevy! A to na bundy, svetry, sukně, kabáty, trička. LaSllueta je významná především díky obrovskému výběru šatů, a to například mezi šaty dlouhými v barvě fialové, světle modré, květinové, dále různé šaty s páskami, a to šaty fialové, žluté šaty Edith značky s černým páskem. Zimní variantou jsou šaty světlemodré, dále například šaty s rozparkem v barvě černé s bílými puntíky. Nabízíme dlouhé šaty, košilové šaty, letní šaty, podzimní šaty, šaty s dlouhým a krátkým rukávem, šaty na svatbu, šaty společenské, zimní. V LaSiluetě si zakládáme na kvalitě, vybíráme tu největší kvalitu! U nás naleznete i materiály jako – bavlnu, vlnu, rayon, len atd.

zlaté šaty

Naše produkty mají 70 % certifikaci BCI a FSC. Někdy u nás naleznete i polyester. Žádný z našich produktů není z Číny!! Kde nás můžete najít? Například na našich facebookových stránkách, kde najdete naše nejnovější šaty, které nabízíme! A spoustu fotek na základě, kterých si můžete vybrat případně šaty když se rozhodnete, že nechcete volit vzorníky. Dále nás najdete na Instagramu a to jako – boutique_lasilueta kde nabízíme šaty v různých barvách a to v barvě- červené, tyrkysové, červené, šaty krátké, dlouhé atd. Také nám můžete zavolat přímo na číslo- 602 320 310.