Místa v Česku, které musíte navštívit


V České republice se nachází spoustu krásných míst, které byste měli navštívit. Měli bychom poznávat krásy naší země a objevovat místa, ke jsme ještě nikdy nebyli. Vždyť je jich kolem nás tolik! Česká republika má velkou výhodu, že má velmi hustou síť veřejné dopravy. Proto i když nedisponujete autem, můžete se pohodlně dostat kamkoliv v České republice.

Jaké místa rozhodně musíte navštívit?

Znojmo

Druhé největší město Jihomoravského kraje se nachází kousek od hranic s Rakouskem. Město je známé pro své slavnosti vína a pro jejich produkci, takže pokud milujete vinice a ochutnávku dobrého vína, Znojmo bude přesně pro vás. Navíc tu najdete i spoustu zajímavých památek.

Český krumlov

Český Krumlov

Jedno z nejvíce navštěvovaných míst v České republice. Vždyť se jedná o město, které je na seznamu UNESCO. Najdete zde nejenom spoustu historických památek, ale také krásnou architekturu, rušné město plné hospůdek, kavárniček a bohatý kulturní život.

České Budějovice

České Budějovice se nacházejí v Jihočeském kraji a jsou jedním z nejnavštěvovanějších míst v rámci tohoto kraje. Je zde spousta míst k vidění. Prohlédněte si Černou věž, Dominikánský klášter, nebo si zajděte do Jihočeského divadla. České Budějovice jsou rozhodně místo, kam se vyplatí jet na více dní. Vhodným ubytováním pro vás může být Penzion U Rudolfa, které vám poskytne ubytování České Budějovice centrum.

Zlín

Zlín

Srdce zlínského kraje plné nádherné baťovské architektury. Procházka městem bude skutečným architektonickým zážitkem. Určitě navštivte místní zámek, mrakodrap s dechberoucím výhledem, nebo proslulou ZOO Lešná.

Telč

Další z českých měst, které spadá do seznamu UNESCO. Telč je město rybníků, protože je jimi obklopen ze všech stran, což ho činí výjimečným. Rozhodně byste se měli vydat na vyhlídku kostela sv. Ducha, odkud budete mít krásný rozhled do okolí.