Mobil pro všechny

Svůj první mobilní telefon jsem měla, když mi bylo asi šestnáct anebo možná už také sedmnáct let. A to hlavně na popud mé kamarádky, která mi říkala, že už je opravdu ostuda, když já nemám mobilní telefon. Jenomže jak jsem to mohla udělat, když jsem vůbec neměla peníze a chodila jsem teprve na střední školu? Samozřejmě, že některé brigády jsem měla, jenomže všechny peníze jsem hned utratila někde na diskotéce anebo když jsme si s kamarádkou šly pro skvělou kávu anebo někam na čaj. Takže mi vůbec nezbývaly peníze, abych ti šetřila na nějaký skvělý mobilní telefon. Věřte mi, že toho je opravdu hodně.

Bez mobilu ani ránu.

Ne všechno jde udělat hned. Ale potom, když se blížily Vánoce, tak jsem dostala takový dárek, který jsem vůbec nečekala. Byl to perfektní mobilní telefon. A nejlepší na tom bylo, že ten mobilní telefon měl také fotoaparát. Tohle byl jako můj splněný sen. Když jsem si rozbalila tento mobilní telefon, tak jsem si s ním hned začala hrát, že jsem zapomněla také už na zbytek dárků. Ani jsem si nestihla rozbalit všechny dárky, kterých tam bylo asi možná ještě tak dalších šest nebo sedm kusů. Už nic jiného mě nezajímalo, byla jsem nadšená z mobilu.

Mobil je praktický.

Chtěla jsem jenom mobilní telefon, a to se mi splnilo, takže jsem ihned běžela ke kamarádce, abych jí všechno řekla, jak jsem nadšená, že mám konečně mobil. Řekla jsem jí, že jsem konečně už dostala mobilní telefon a opravdu jsem takový kousek nečekala! Byla jsem překvapená a také velmi šťastná. A potom, když už jsem si našla svou práci a dodělala maturitu, také potom vyšší odbornou školu, tak to jsem byla opravdu v sedmém nebi, protože se mi dost dobře finančně dařilo a také jsem mohla pracovat tak, že jsem dělala telefonní operátorku, takže jsem s mobilním telefonem pracovala opravdu každý den. A věřte mi, opravdu hodně mě to bavilo a baví.