Nový vzhled v jakémkoliv věku


Ženy si většinou bez kadeřnice neumí představit svůj život. Pro ně není návštěva kadeřnice jen synonymem nového účesu, ale i odpočinek. Proberou kdeco, a je to pro ně příjemně strávený čas. I muži byli zvyklí chodit ke kadeřnici či holičce, ale služby v těchto podnicích nebyly na tak vysoké úrovni, jako byly ty pro ženy. I když se kadeřnice a holiči či holičky doopravdy snažili, nedokázali vytvořit často mistrovská díla, jako je tomu dnes.

holičství barber

I ve světě došlo k posunu nejen kadeřnických služeb u žen, ale především u mužů. Jistě ani vám neuniklo, že se do módy dostaly především perfektně vyholené kontury vousů pomocí břitvy. Nejen vlasy je možné perfektně upravit a dát jim nový tvar, ale i vousy se dají vylepšit, a to o hodně. Ale je potřeba najít někoho, kdo to s břitvou doopravdy umí. Není jednoduché najít kvalitní salon, kde se používá břitva.

Už se vám nelíbí že vypadáte pořád stejně a chcete pořádně překvapit nejen svoji partnerku, ale také lidi ve svém okolí? Pak navštivte barbershop Kralupy nad Vltavou, odkud si můžete odnést perfektní střih vlasů i vousů, a kde se o vás postarají se vším všudy. Můžete se těšit na příjemně strávené chvíle v ryze pánském prostředí, kde si užijete spoustu příjemných chvil během stříhání a holení. Můžete si samozřejmě říct o to co chcete vykouzlit s vousy nebo na hlavě, ale můžete si říct i o kompletní proměnu vzhledu. Samozřejmě jen v mezích toho, co vám bude slušet.

holič barber

Mnozí muži prahnou po plnovousu, ale nesluší jim, a většinou ani nenaroste. Část mužů touží alespoň po strništi, ale je také mnoho mužů, kterým nejvíce sluší hladce oholená tvář. Stále nevíte která varianta na vás konkrétně vypadá nejlépe? Pak si nechte poradit, a uvidíte, že výsledek vás opravdu překvapí. Nejen vy sám se nepoznáte díky skvělé práci našich barberů, kteří dokážou doslova divy.