Apex Legends

Apex, je tady už od roku 2019. Klasická online střílečka v týmech na battle royale styl. Neboli, který tým poslední přežije, ten vyhrává. Hra už od roku 2019, získala mnoho hráčů a positivity, ale byly pro hru i časy, kdy tak zase tak dobře nešlo. Každopádně, si můžete říct, že je to jen další obyčejná střílečka, Ale Apex Legends, má nejen vskutku velký výběr postav k dnešnímu dni, ale mají pro ně vytvořené i úžasné, a hlavně propojené příběhy. K dnešnímu dni, je ve hře už dvacet tři postav, za které můžete hrát. Když hra v roce 2019, teprve vyšla, postav ve hře v té době bylo devět neboli Bloodhunt, Gibraltar, Lifeline, Pathfinder, Wraith, Bangalore, Caustic, Mirage a Octane.

Apex main screen

Hned od prvních pár dní, kdy hra vyšla, rychle vzrostla na popularitě, a EA začalo do hry postupně přidávat další nové postavy jako Wattson, Crypto, Revenant, Loba, Rampart, Fuse, Horizon, Seer, Ash , Mad Maggie, Newcastle, a Vantage s novými příběhy a interakcemi. Hra také nabízí, už na první pohled, velice lákavé mapy na hraní. Ve hře je samozřejmě nastavena rotace map, takže se nebojte že byste museli x hodin hrát na jedné mapě. Hra samozřejmě získala i ne, tak dobré recenze, kvůli různým a většinou předraženým skinům ve hře, které se dají koupit za opravdové peníze.

Apex 2022

Ale zároveň schytala často i další pochvalu, za znázornění LGBTQ+ komunity ve hře, tím že ne všechny postavy ve hře, jsou hetero, a mají i různé identity. Nejčastěji poukazováno na nejaktuálnější postavu Catalyst, trans ženu, nebo na dočasný pár který se ve hře utvořil z postav Loba a Valkyrie, a více. Nejčasnější mód ve hře je, jak už bylo řečeno klasický battle royale v týmu po třech, ale hra také nabízí mód pro dvojice, ranked hry jak pro trojice, tak pro další mód ve stylu arén, a poté vždy nějaké ty módy, které do hry přijdou s různými příležitostmi a oslavami.